26 0

Andulasyon Yöntemi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Andulasyon cihazı ile kilo vermek son yıllarda diyet ve spor yaptığı halde kilo vermekte zorlanan kişiler için mucize olmuş bir yöntemdir.

Andulasyon nedir sorusu özellikle bu yöntemin kilo verme sürecine katkı sağladığının ortaya çıkması ile birlikte çok daha fazla sorulmaya başlamıştır. Yeni nesil bütüncül bir tedavi yöntemi olan andulasyon, vücutta biriken sıvıların atılması için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde birçok sağlık sorunundan kurtulmak ve en önemlisi de sağlıklı kilo vermek mümkündür. Bu yöntemin en önemli etkisi bölgesel zayıflama cihazlarından farklı olarak bedenin belirli bir bölümünü çalıştırması değil, bütüncül olarak vücuttaki fazla sıvıların atılmasını sağlamasıdır.

Andulasyon Terapisi Ne İşe Yarar?

Andulasyon terapi temelde vücutta bulunan bütün sıvıların atılmasını sağlayan bir sisteme sahiptir. Tabi böyle söylenildiğinde sanki zararlı bir işlem gibi algılanabilir. Ancak burada sıvılardan kastettiğimiz şey, temelde vücudun ihtiyaç duyduğundan fazlası olan ödemdir. Ödem bilindiği gibi hem kilo verme sürecini oluşuz etkiler hem de aynı zamanda birçok sağlık problemine neden olabilir. Bu yüzden de doğru yöntemlerle mutlaka vücuttan ödemin atılması gerekir. Andulasyon sistemi ayrıca lenf ve kan dolaşımını olumlu yönde etkilediği için de çok faydalıdır.

Andulasyon Yönteminin Kilo Verme Üzerinde Etkisi

Andulasyon cihazı son yıllarda kilo vermek isteyenlerin de tercih ettiği uygulamalar arasına girmiştir. Bu yöntemin kilo verme üzerinde olumlu etkileri vardır. Bu etkiler;

  • Andulasyon kilo vermenin önündeki en büyük engellerden biri olan ödemin atılmasını sağlar.
  • Metabolizmayı artırır ve bu sayede yağ yakımı hızlanır.
  • Düzenli olarak uygulanan andulasyon terapisi, vücutta YOYO etkisi yaratır ve bu sayede tekrar kilo almazsınız.
  • Vücuttaki selülit sorunları giderilir ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.
  • Kan dolaşımını artırdığı için hücreler arasında daha fazla oksijen girer ve bu da yine yağ yakımını hızlandırır.

Andulasyon yöntemi sizlere bedeninizde bütüncül bir sağlık sunar. Bu yüzden andulasyon yorumları incelendiğinde birçok kişinin bu yöntemle kilo verebildiği görünür.

Andulasyon Tedavisi Nerede Yaptırılır?

Andulasyon tedavisinden yararlanarak kilo verme sürecini hem hızlandırmak hem de daha sağlıklı hale getirmek istiyorsanız bu alanda hizmet veren sağlık merkezlerini tercih etmeniz gerekir. Bu merkezlerde andulasyon yaptıranlar genel olarak sonuçtan memnun kalmaktadır.

Benzer İçerikler

Düzenli Olarak Yüzmenin Vücuda Faydaları

Düzenli yüzmenin faydaları oldukça fazladır ve bu yüzden
Devamını Oku
Balayı Spa tatili

Balayı İçin Alternatif Tatil Önerileri

Balayı tatili için sizler de alternatif öneriler istiyorsanız
Devamını Oku

SPA Otellerini Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

SPA otelleri güzel bir hafta sonu geçirebileceğiniz veya
Devamını Oku

Osmanlı Hamam Kültürü

Osmanlı hamamı olarak görev yapan mekanların düzenli olarak
Devamını Oku

Leave a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir