Balayı Spa tatili
35 0

Balayı İçin Alternatif Tatil Önerileri

Balayı tatili için sizler de alternatif öneriler istiyorsanız farklı balayı otelleri bulabilir ve uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Balayı genel olarak insanların hayatı boyunca planladığı en özel ve en güzel tatil planlarıdır. Çiftler için en iyi balayı tatili, en iyi olanaklar ve her şeyin sorunsuz ilerlemesi önemlidir. Tabi bu noktada bazen yanlış konulara odaklanılıp bazı önemli detaylar gözden kaçırılabilir. En iyi tatil alternatifleri ve balayında sorun yaşamak istemeyenler için bazı önerilerde bulunmak istiyoruz.

Balayı Otellerine Takılıp Kalmayın

Balayı otelleri olarak bilinen lüks, konforlu ve çok yüksek fiyatlı yerler listenin en başına alınıp sadece böyle bir tatil alternatifi düşünülür. Ancak çiftler çoğu zaman bu otellerin kendileri için ne kadar uygun olduğu veya gerçekten buna değip değmediğini gözden kaçırırlar. Sonrasında balayında çoğu şey planladıkları gibi gitmeyince hem kötü bir tatil hem de geride o tatil için boşuna harcanan paralar kalır. Bu yüzden pahalı ve gereğinden fazla abartılan otellere takılıp kalmamanızı öneririz.

Tercih Edilebilecek Alternatif Balayı Yerleri

Tercih edilebilecek alternatif balayı yerleri son yıllarda çiftlerin daha fazla üzerinde durduğu bir durumdur. Çünkü artık birçok kişi klasik olarak balayını bir otelde geçirmekten sıkılmıştır. Bunun için de alternatif olarak neler yapılabilir merak edilmektedir. Lüks ve sıkıcı otellere alternatif yerler ve balayı fikirleri verecek olursak. Şöyle ki;

  • Balayınızda daha çok dinlenmek istiyorsanız sıradan oteller yerine SPA konseptli otelleri tercih edebilirsiniz. SPA otelleri hem dilenebileceğiniz hem de deşarj olacağınız yerlerdir.
  • Uzakdoğu’da güzel bir balayı tatili için yeterince bütçeniz yoksa, ülkemizde bu konseptte hizmet veren ve özellikle konuklarına Uzakdoğu masajları sunan otelleri tercih edebilirsiniz.
  • Otelden ziyade kamp veya salaş otel konseptli yerleri tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Balayı Otelleri

En iyi balayı otelleri olmasa da bize güzel ve bütçemize uygun bir otel önerseniz olmaz mı diyebilirsiniz. Bu durumda bizler de sizlere otellerin ve bazı sitelerin hazırlamış olduğu bazı fırsatlardan bahsetmek isteriz. Balayı paketleri sunan oteller ve sitelerle sizler de aslında çok uygun fiyatlı balayı tatili planlayabilirsiniz. Sadece bu paketleri takip etmeniz ve erken bulup, rezervasyon yaptırmanız gerekir. Böylece hem keyifli hem de uygun fiyatlı bir balayı tatili yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Fitness Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Fitness salonu seçerken bazı önemli detayların üzerinde durarak
Devamını Oku

Pilatese Başlamadan Önce Yapılması Gereken Hazırlıklar

Pilatese başlarken yapmanız gereken en önemli hazırlık iyi
Devamını Oku

En Etkili Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj bedensel ve ruhsal olarak rahatlamanızı sağlayan, yüzyıllardır
Devamını Oku

Yoga Yapmak Hayatınızı Nasıl Değiştirir?

Yoga yapmak bedensel ve ruhsal farkındalık kazanmanızı sağlayan
Devamını Oku

Ertelediklerinizi Hayata Geçirme Zamanı

Birkaç haftadır dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü
Devamını Oku

Leave a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir