36 2

Cilt Lekelerinin Giderilmesinde Kullanılan En Yeni Yöntemler

Cilt lekeleri üzerinde uygulanan ve son derece etkili sonuçlar elde edilen, yeni nesil tedavi yöntemleri güzellik merkezlerinde uygulanır.

Cilt lekeleri güzel bir cilde sahip olmanızın önündeki en büyük engeldir. Neyse ki güzellik salonlarında ve merkezlerinde her geçen gün cilt lekeleri üzerinde etkili ve faydalı birçok yöntem geliştirilmektedir. Bu yöntemler sayesinde lekesiz mükemmel bir cilde sahip olmak hem mümkün hem de sandığınızdan çok daha kolaydır. Üstelik uygulanan yöntemlerden maksimum fayda sağlamak ve olası zararlarını en aza indirmek amacıyla son teknoloji yöntemler geliştirilmiştir.

Cilt Lekeleri İçin En Yeni ve En Etkili Yöntemler

Leke tedavisi kalıcı olarak cilt lekelerinden kurtulmanızı sağlar. Bu yüzden geçici ve evde uygulayacağınız yetersiz yöntemler yerine, profesyonel bir salonda yaptıracağınız etkili bazı leke tedavi yöntemleri çok daha faydalı olacaktır. Üstelik son yıllarda geliştirilen bazı yöntemler sayesinde cilt lekeleri ile birlikte birçok cilt sorununa çözüm bulunmaktadır. Bu etkili ve en yeni yöntemler neler gelin birlikte inceleyelim.

Fraksiyonel Co2 lazer

Fraksiyonel Co2 lazer yönteminde, lazer ışınları ile cildin en alt katmanlarına inerek oluşturulan hasarlar sayesinde cilt yeni kolajen üretimi sağlar. Bu da cilt lekelerinin giderilmesinde, kırışıklıklarda, sarkmalarda ve genel olarak yaşlılık belirtilerinin giderilmesinde etkilidir.

Forever Young BBL

Forever Young BBLlazer yönteminde yüzlerce gen aktif hale getirilir ve bu sayede cilt üzerinde geriye dönük, gençleşme sağlanır. Tedavi oldukça konforludur ve en önemlisi de kişiler hemen gündelik yaşamına geri dönebilir.

Magiclight

Magiclight cilt üzerinde kontrollü olarak hasar yaratır ve bu hasar sonucunda da daha etkili yenileme sağlanır. Bu tedavi yöntemi hem cilt lekelerinin giderilmesinde hem de cilt tonunun eşitlenmesi ve yaşlılık belirtilerinin düzeltilmesinde etkilidir.

PRP, Mezoterapi ve Dermapen

PRP, Mezoterapi ve Dermapen uygulamalarının kombinasyonu sayesinde cilt üzerindeki neredeyse tüm sorunlar giderilir. Bu yüzden zaten üç yöntemin birlikte uygulanması çok daha etkilidir.

Cilt leke problemlerinden şikâyet ediyorsanız sizler de alanında başarılı bir güzellik merkezi aracılığıyla, bu tedavi yöntemlerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Profesyonel olarak alacağınız leke tedavileri ile cilt lekelerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey başarılı bir güzellik merkezi ve uzmanı bulmaktır.

Benzer İçerikler

Bali Masajının Felsefesi ve Faydaları

Bali masajı gibi önemli ve faydalı masajlardan yararlanarak
Devamını Oku

Pilatese Başlamadan Önce Yapılması Gereken Hazırlıklar

Pilatese başlarken yapmanız gereken en önemli hazırlık iyi
Devamını Oku

En Etkili Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj bedensel ve ruhsal olarak rahatlamanızı sağlayan, yüzyıllardır
Devamını Oku

Leave a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir