Güzel Bir Masajla Yeniden Doğun

Gün boyu çalıştıktan sonra bütün günün yorgunluğunu vücudunuzda hissediyorsunuz, her yeriniz ağrıyor ve kendinizi bitkin hissediyorsunuz. O zaman sizin iyi bir masaja ihtiyacınız var. Masaj denince akla ilk gelen ise SPA tekniğiyle yapılan masajlardır. SPA, Selus Per Aqua kelimelerinin kısaltmasıdır.

Daha da açacak olursak “su ile genel sağlık” anlamı taşımaktadır. Kökleri Romalılara kadar dayanan bu eski masaj sanatı su, şifalı taşlar ve aromatik yağlar ile konusunda uzman bir personelin yaptığı masaj tekniklerinin birleşmesinden oluşmaktadır. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan bu masaj teknikleri özel Türkiye’nin her yerinde spa salonları açılmaktadır.

Spa masajı yaptırmak isteyen kişi istediği yöntemi seçerek masaj yaptırabilmektedir. Masajda kullanılan yağ içerisinde bulunan aromalar sayesinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak vücuda zindelik katmakta ve rahatlatmaktadır. Ayrıca masajda kullanılan şifalı taşların vücuttaki ağrıları yok edici bir etkisi bulunmaktadır. Kişi SPA masajını yaptırdıktan sonra vücuduna enerji gelmekte, yorgunluğu geçmekte ve rahatlamaktadır. Ayrıca üzerinizdeki bütün stresi ve gerginliği yok edici bir etkisi bulunmaktadır.

Günün bütün yorgunluğunu atabileceğin bu masaj yöntemi üzerinizdeki negatif enerjiyi de yok edebilirsiniz. Ayrıca masaj merkezlerinde müşterilerimize özel spa indirimleri imkânından faydalanabilirsiniz. Birbirinden iddialı spa merkezlerine yönelerek spa fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Kısa Sürede Ruhsal ve Bedensel Olarak Yenilenmek

Ruhsal ve bedensel olarak yenilenmek, tazelenmek veya genel
Devamını Oku

Ertelediklerinizi Hayata Geçirme Zamanı

Birkaç haftadır dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü
Devamını Oku

Pilates Hakkında En Çok Merak Edilen 4 Şey

Sağlıklı olmak ve formda kalmak için sağlıklı beslenmek
Devamını Oku

Masaj Salonlarından Masaj Kampanyaları

Masaj salonlarında masaj yaptırmak istediğinizde uygun fiyatlar için
Devamını Oku

Leave a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir